KALİTE POLİTİKASI

Misyonumuz doğrultusunda, en yeni teknolojileri kullanarak en kaliteli ve güvenli ürünleri üreterek müşterilerimize sunarız.
Dünyaca tanınmış hammadde tedarikçilerinden temin ettiğimiz filtre kağıdı, kimyasal yapıştırıcı ve polyurethane gibi bileşenlerimiz birinci sınıf olup üretildiği yerlerde gerekli tüm test aşamalarından geçirilerek tesislerimize getirilmektedir.
Kalite Yönetim Sistemimizle ISO 9001 standartlarının gereksinimlerini devamlı karşılayarak koşulları sürekli iyileştirmeye çalışırız.
Ar-Ge faaliyetleri sonucunda geliştirilen yüksek kaliteli ürünlerin sağladığı verimlilikler ile kalitemiz ve rekabet gücümüz uluslar arası düzeyde sürekli arttırılmaya çalışılmaktadır.
Ürünlerimiz her aşamada testten geçirilerek müşterilerimizin aynı yüksek kaliteyi sürekli olarak temin etmesi sağlanmaktadır.


Hammadde Kalitesi
Filtrelerimizde kullanılmakta olan ve özel metotlarla üretilen filtre kağıtları, uluslararası filtre üretim sektörüne kağıt sağlayan firmalar arasından özenle seçilmiş kaliteli kağıt üreticilerinden temin edilmektedir. Ayrıca firmamız piyasanın önde gelen polyurethane firmalarıyla çalışmaktadır.

Kalite Kontrol
Üretmiş olduğumuz tüm filtre çeşitlerinde kalite kontrol mekanizmasını başarıyla kurarak kalitede standardizasyonu garanti altına aldık.

Hızlı ve Yüksek Üretim Kapasitesi
Firmamız her türlü talebe en hızlı ve en yüksek kalitede cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Teknoloji
Firmamız yeni gelişen teknolojilere ayak uydurarak çağı yakalamış en yeni makine ve en iyi hammaddeyi devamlı olarak bir araya getirmeyi başarmıştır.