2007 yılında 500 metrekarelik bir alanda, 8 kişilik ekibimizle küçük bir işletme olarak başladığımız yolculuğumuza bugün 4000 metrekare alanda ve 60’tan fazla çalışanımızla her geçen gün arttırmakta olduğumuz üretim kapasitemizle devam etmekteyiz.

Kalite ve üretim standardına vermiş olduğumuz önem doğrultusunda yatırımlar yaparak Avrupa’dan ithal edilen son teknoloji makineler ile üretim prosesimizi güçlendirerek bu konudaki çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Otomotiv sektörü başta olmak üzere diğer endüstriyel sektörlere de filtre üretimi konusunda hizmet vermenin yanı sıra, ürettiğimiz ürünleri yurtiçinde ve yurtdışında pazarlayarak, Türkiye’nin önde gelen filtre üreticileri arasında yer almaktayız.  

Müşterilerimize sunduğumuz çok çeşitli ve kaliteli ürün portföyümüz, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden dürüst, sorumluluk sahibi ve alanında uzman çalışanlarımızla yıllardır sürdürdüğümüz üretim faaliyetlerimiz Sega Filtre’nin güvenilen ve tercih edilen filtre markalarından birisi olmasını sağlamıştır. Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli gelişen, yenilenen ve test edilen filtrelerimiz Dünya çapında da tercih edilmekte ve 30’u aşkın ülkeye ihracatı yapılmaktadır.  

Almanya’dan ithal ettiğimiz son teknoloji üretim makinelerini kullandığımız tesislerimizde hava filtreleri, yağ filtreleri, mazot filtreleri, bakalit kapalı tip mazot filtreleri, klima filtreleri, radial filtreler ve her çeşit özel filtre imalatı gerçekleştirilmektedir. İmalatlarımızda kullandığımız hammaddeler birinci sınıf olup gerekli bütün kalite testlerinden geçirilerek tesislerimize getirilip yüksek ürün kalitesi sağlanmaktadır.  

Yüksek ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası, zamanında ürün teslimatı ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile ürünlerimiz CAPO FILTER ve WALLMERG markaları altında piyasaya sunulmaktadır.

ÜRETİM HATLARIMIZ

Panel hava filtresi döküm hattı,
Yuvarlak ve radyal hava filtresi döküm hattı,
Ekolojik tutkal yağ ve yakıt filtresi hattı,
Termal teknoloji ekolojik yağ ve yakıt filtresi hattı,
Normal ve aktif karbonlu klima filtresi üretim hattı,
Bakalit kapalı tip yakıt filtresi üretim hattı.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz için kalıcı bir güven duygusu yaratmak,
Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,
Zamanında ve eksiksiz ürün teslimatı,
Müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatla ve devamlı olarak sunmak,
Her alanda profesyonel yönetim anlayışıyla hareket etmek,
Yeni teknolojileri takip ederek sektöre yon vermek,
AR-GE faaliyetlerinde bulunarak ürün kalite ve çeşitliliğini arttırmak.